דרדסים הכפר האבוד: סרט הילדים הכי פמיניסטי שתמצאו היום בקולנוע

  דרדסים הכפר האבוד: סרט הילדים הכי פמיניסטי שתמצאו היום בקולנוע

הביקורות משבחות והילדים נוהרים...

הסרט החדש הגיע וממשיך לסחוט מחמאות מכל עבר. אתר מאקו: "דרדסים: הכפר האבוד" מחזיר לדרדסים את הקסם התמים וטוב הלב, מתמודד עם הבעיה שהיא דרדסית ומציג את סרט הילדים הכי פמיניסטי שתמצאו היום בקולנוע". יחד עם יציאת הסרט לאקרנים, השתלטו הדרדסים על שישיות מי עדן במהלך מקסים וחדשני. בכל אריזת שישייה תוכלו למצוא מתנה שווה במיוחד (מגנט, צמיד או מדבקה של דרדסים) וקוד אישי לכניסה בלעדית לחבילת הדרדסים של ה- MOOJIS. האפליקציה תאפשר לכם לדרדס את עצמכם בלחיצת כפתור. מה זה אומר? סלפי קטן- והנה אתם משולבים בתוך תמונה כדרדסים כחולים ובלחיצת כפתור נוספת- אתם משגרים את זה בוואטסאפ לכל החברים. מבטיחים שיהיה אדיר.

בפרימיירה החגיגית לסרט התכנסו מיטב מפורסמי הארץ בקולנוע רב-חן בת"א , בהפקת מי עדן.  חוץ מהמיתוג של היצורים הכחולים, הכיבוד הכחול, בובת הדרדס והמתנות השוות- מה היה שם? סרט מוצלח במיוחד. מומלץ בחום!

(צילום אירוע דרדסים: סיוון פרג')

                  

               

               

               

               

                  

 

הדרדסים, היצורים הכי חמודים ביער, נכנסו לנו ללב לפני כמעט 4 עשורים ומאז הם ממשיכים לבדר ולהקסים, דור אחרי דור, בטלוויזיה, בקולנוע וכמובן בחנויות. ב 2011 שברו את השוק, עם גלידות נסטלה ו- LDI, ויחד עם 2 סרטי קולנוע מצליחים, חזרו לקדמת הבמה ובגדול! לסדרה כ 200 פרקים והיא משודרת בש.ח בערוץ ZOOM וב- VOD של הוט ויס. למותג סרט קולנוע חדש (!!) שיעלה אצלנו לאקרנים באביב 2017

מסחרי - לדרדסים נוכחות בכל הקטגוריות: ביגוד ילדים, תינוקות, נשים, נעלים, חזרה לבי"ס, ים וחוף ועוד. חברות המזון בארץ יצאו עם מהלכי ענק, בינהן: גלידות נסטלה (עם 5 מיליון פיגורינות) והמותג הפרטי של שופרסל!  גם במחלקות אופנה הבינ"ל הבינו את כוח הרטרו של המותג והוציאו קולקציות מצליחות בקרב קהלים בוגרים.