ליגת הצדק

ליגת הצדק

גיבורי העל של ליגת הצדק - Justice League מגיעים לבתי הקולנוע בנובמבר הקרוב להציל את העולם

אחרי שוונדר וומן שברה את הקופות והתחזיות, כולנו נושאים עיניים לחורף  ולעליית הסרט החדש של "ליגת הצדק". 

על חבורת גיבורי העל של הענקית WB לא צריך להרחיב הרבה במילים ואין ספק שזוהי השנה שלהם! באטמן, סופרמן, וונדרוומן, פלאש, אקווה מן וחברים הם החבורה המפורסמת ביותר בעולם שרק הולכות ומשתבחות. "ליגת הצדק" הינו חלק מסדרת הסרטים שיצאו בשנים האחרונות והוא מגיע אלינו בחורף הקרוב עם הרבה ציפייה ברחבי העולם לאחר שני הסרטים המדוברים של השנה: באטמן VS סופרמן, וונדר וומן ששבר את הקופות והתחזיות. 

 

קהל יעד: כולם! 

מסחרי: לגיבורי העל נוכחות תמידית בכל הקטגוריות, לאחרונה יצאו בשת"פים מסחריים עם רשת FOX, דלתא, FIX, קורנפלקס תלמה, גלידות שטראוס, טויז אר אס וזוהי רק ההתחלה. לקראת עליית הסרט מצופים שת"פים נוספים בתחומים רבים בעיקר בגזרת המסחרי, צעצועים, מתנות וחזרה לבית הספר. 

 

MIX של גיבורים בשטראוס-עלית 

השוקולדים ב MIX של שטראוס-עלית מעולם לא היו טעימים יותר. חבורת ליגת הצדק של DC מגיעה בימים אלה למדפים עם MIX של שטראוס-עלית ואוהבי גיבורי העל הולכים לעשות כיף גדול. החבילה המפורסמת של המיני שוקולדים הכי אהובים (מיני פסק זמן, מיני כיף כף ומיני מקופלת) תארח את הגיבורים, במהלך מקיף שכולל גם מיתוג על גבי האריזה וגם מתנה מיוחדת- תגי תיק מתנה (סופרמן ובאטמן וונדרוומן).