חדש על המדף: גלידות סופר הירו גירלז - של שטראוס!

חדש על המדף: גלידות סופר הירו גירלז - של שטראוס!

תתכוננו לפגוש את הלהיט החדש מבית גלידות שטראוס: גלידות סופר הירו גירלז. בנוסף לגלידה ולמיתוג המדליק ברוח הגירל פאוור האופנתי- יוכלו הבנות להינות גם ממתנה - מגוון צמידי גירל פאוור ממותגים וצבעוניים. 

הסופר הירו גירלז כבר השתלטו על ארה"ב עם מיליוני צפיות ביוטיוב ובטלוויזיה וכמובן מכירות שהולכות וצומחות של קו הבובות המוצלח של מאטל. לכל הממתינים - בובות הסופר הירו גירלז של DC כבר הגיעו גם אלינו למדפים! החל מחנוכה האחרון הסדרה מציפה את מסך ערוץ הילדים ובקרוב גם יגיעו ליוטיוב משלהן + קמפיין מאסיבי ביוטיוב.

 

DC Super Hero Girls – גיבורות העל של DC, הוא מותג חדש לבנות בלבד מבית WB וכבר מסתמן כאחד הלהיטים הגדולים של 2017!! החברה הבינ"ל, שאחראית על יצירת כל גיבורי העל המובילים, הבינה שהגיע תורן של הבנות הצעירות לגיבורות על משלהן, ויחד עם חב' מאטל איגדו את וונדרוומן, סופרגירל, באט גירל ועוד.. יחדיו לסדרת אנימציה ומותג מאוחד, כשכל דמות מייצגת את שנותיה הצעירות של גיבורת העל, לפני גילוי כוחות העל שלה. צעצועי גיבורות העל כבר מגיעים לישראל, (ומשווקים ע"י סקאל טויס), כולל בובות איכותיות מבית מאטל (ברבי) המעוררות עניין רב בכל העולם, ואין ספק שקטגוריית האקשן מקבלת בימים אלה קהל חדש ומרענן. למותג סטייל גייד חדשני וקול שמדבר את שפת הבנות, בתוך עולם של אקשן והרפתקאות. לסדרה עשרות פרקים המשודרים בימים אלה בשפות רבות, ביוטיוב ובערוצי הטלווזייה השונים ברחבי העולם. אצלנו תעלה ביוטיוב שלנו, בעברית ובערוץ הילדים, כבר בסתיו הקרוב. כמו כן, אחת מחברות המזון המובילות- תארח את גיבורות העל של DC למהדורה איכותית ומיוחדת. בקרוב על המדפים!